Badminton Tienen

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Lid worden van de club?

E-mailadres Afdrukken PDF
Inhoudsopgave
Lid worden van de club?
Hoe inschrijven
Lidgeld
Trainingen of niet
Alle pagina's

Heb je interesse om badminton te spelen in onze club, de basisslagen en technieken van het badmintonspel onder de knie te krijgen...? Kom dan eens een kijkje nemen in de sporthal of stuur een mail naar één van de bestuursleden. Nadat je het online inschrijvingsformulier hebt ingevuld mag je tweemaal gratis komen spelen alvorens je definitief lid te maken van onze club. Opgelet: je bent slechts verzekerd als je je lidgeld betaald hebt. Meld je aan op het inschrijvingsformulier als je wil proefspelen.

Minderjarige leden dienen éénmalig een getekende toestemming van de ouders binnen te leveren.

 

Ben je op 1 september 18 jaar of meer gelieve dan dit formulier in te vullen:

 

Ben je op 1 september jonger dan 18 jaar mag je je hier inschrijven: